کهگیلویه و بویر احمد

چهارشنبه 19 مرداد 1401
کسب درجه ایثار نجاتگران جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد .

کسب درجه ایثار نجاتگران جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد .

با هدف بالا بردن توان و انگیزه نیروهای داوطلب و امدادی جمعیت هلال احمر استان و به همت سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور و با حضور ۴۵ نفر از نجاتگران این جمعیت آزمون کسب درجه ایثار در دو بخش آمادگی جسمانی و مهارتی در یاسوج برگزار شد . جهانبین اعلام داشت :با اعزام هیئت داوری از سوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور و با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در این سازمان و بازرسان کشوری و مسئولین و عوامل استانی هلال احمر و با شرکت ۴۵ نفر از نجاتگران در ۱۴ آیتم آزمونهای آمادگی و جسمانی و مهارتی به صورت تخصصی مورد ارزیابی قرار گرفتند . که از میان این تعداد نجاتگر ۱۶ نفر با اخذ امتیازات لازم موفق شدند به مرحله مهارتی ورود پیدا کنند ومورد سنجش قرار بگیرند . نتایج این آزمون با بررسی دقیق نمرات و امتیازات کسب شده آنها در

کسب درجه ایثار نجاتگران جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد

کسب درجه ایثار نجاتگران جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد .
نجاتگران جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد برای کسب درجه ایثار با تمام تلاش و توان خود به رقابت با هم پرداختند .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد امان الله جهانبین مدیرعامل جمعیت استان خبر داد .

با هدف بالا بردن توان و انگیزه نیروهای داوطلب و امدادی جمعیت هلال احمر استان و به همت سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور و با حضور ۴۵ نفر از نجاتگران این جمعیت آزمون کسب درجه ایثار در دو بخش آمادگی جسمانی و مهارتی در یاسوج برگزار شد .
جهانبین اعلام داشت :با اعزام هیئت داوری از سوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور و با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در این سازمان و بازرسان کشوری و مسئولین و عوامل استانی هلال احمر و با شرکت ۴۵ نفر از نجاتگران در ۱۴ آیتم آزمونهای آمادگی و جسمانی و مهارتی به صورت تخصصی مورد ارزیابی قرار گرفتند . که از میان این تعداد نجاتگر ۱۶ نفر با اخذ امتیازات لازم موفق شدند به مرحله مهارتی  ورود پیدا کنند ومورد سنجش قرار بگیرند . نتایج این آزمون با بررسی دقیق نمرات و امتیازات کسب شده آنها در سازمان امداد و نجات مورد ارزیابی مجدد قرارگرفته ونتیجه آزمون طی نامه‌ای به استان اعلام خواهد شد .
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بالابردن سطح کیفی و کمی فعالیت های امدادی وتقویت توان وانگیزه پرسنل، امدادگران و نجاتگران در کنار دانش افزایی آنها همواره از اولویت‌های این جمعیت بوده است و با همین هدف در طول هر سال کلاس ها و کارگاه های آموزشی و دوره‌های بازآموزی متعددی پیش‌بینی می‌شود تا بتوانیم به نحو احسن و در سطح مطلوبی در خدمت مردم و جامعه باشیم .
وی در پایان اشاره داشت: آیتم‌های این آزمون به صورت تخصصی عبارتند از تست کوپر، درازونشست ،انعطاف نیم تنه به جلو،دوی۴۵متر، پرش طول درجا، فشار موازی ،پرش جفت دو طرف، دوی مارپیچ، معلق ماندن وآزمون‌های پیش بیمارستانی ،جستجو و نجات در جاده ،جستجو و نجات در آوار ،جستجو و نجات در کوهستان، جستجو و نجات در محیط های آبی
 

 

 

 
 
کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *