کهگیلویه و بویر احمد

چهارشنبه 19 مرداد 1401
تشکر رئیس سازمان جوانان هلال احمر کشور از استاندار کهگیلویه و بویراحمد

تشکر رئیس سازمان جوانان هلال احمر کشور از استاندار کهگیلویه و بویراحمد

گل فشان رئیس سازمان جوانان هلال احمر : استانداران در همه استان‌ها ،جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر را باید به عنوان یک ذخیره و پشتوانه طلایی و آماده عملیات ،حساب کنند .

تشکر رئیس سازمان جوانان هلال احمر کشور از استاندار کهگیلویه و بویراحمد .

تشکر ویژه رئیس سازمان جوانان هلال احمر کشور از استاندار کهگیلویه و بویراحمد .
گل فشان رئیس سازمان جوانان هلال احمر : استانداران در همه استان‌ها ،جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر را باید به عنوان یک ذخیره و پشتوانه طلایی و آماده عملیات ،حساب کنند .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور ریاست سازمان جوانان هلال احمر کشور در جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا مطرح شد :اثرگذاری مطلوب طرح بزرگ شهید حاج قاسم سلیمانی در تغییر وضعیت شیوع ویروس کرونا از قرمز به زرد در روزهای گذشته و نزدیک شدن اکثر شهرستانها و استان ها به وضعیت آبی قابل توجه و ستایش است .
گل فشان رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور در جمع مدیران و مسئولین استانی کهگیلویه و بویراحمد در جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا ضمن تقدیر و تشکر از همه دستگاه‌های مشارکت کننده در طرح بزرگ شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از جمله بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، دانشگاه علوم پزشکی و همه جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر ،به صورت ویژه از استاندار کهگیلویه و بویراحمد به جهت پشتیبانی و حمایت حداکثری از طرح ها و فعالیت های سلامت محور جمعیت هلال احمر از قبیل طرح غربالگری مسافرین، طرح نذر سلامت، طرح گشت ارشاد سلامت، طرح آمران سلامت و طرح ناظران سلامت که از ابتدا شیوع ویروس کرونا به ترتیب و با هدف گذاری پیشگیری و مقابله با شیوع این ویروس اجرا شد تقدیر و تشکر کرد و اضافه نمود:حرکت بسیجی وار و جهادی همه ارکان بسیج، هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی اثرات مطلوبی در تغییر وضعیت بحرانی شیوع ویروس کرونا از وضعیت قرمز به نارنجی، زرد و هم اکنون آبی در اکثر شهرستان‌ها و استان‌ها داشته است .
رئیس سازمان جوانان هلال احمر بیان داشت فعالیت داوطلبانه و ایثارگرانه اعضا و داوطلبین جمعیت هلال احمر با توجه به خطرات موجود در حین اجرای این طرح ها قابل توجه و ستایش فراوان است.
گل فشان اظهار داشت همه استانداران به عنوان عالی ترین مقام اجرایی استان‌ها باید به مجموعه هلال احمر به عنوان یک ذخیره و پشتوانه طلایی و همیشگی و آماده عملیات در همه حوادث نگاه کنند و حداکثر توان و ظرفیت خود را برای تکریم و تشویق این افرادبشردوست و مخلص داشته باشند .
گل فشان در پایان افزود با تحلیل آمار ها و عملکردهای استان ها ،استان کهگیلویه و بویراحمد در اجرای طرح‌های سلامت محور وضعیت مطلوبی دارد .

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *