کهگیلویه و بویر احمد

چهارشنبه 19 مرداد 1401
مانور لحظه‌ای صفر توسط مدیریت بحران استانداری در کهگیلویه وبویراحمد

مانور لحظه‌ای صفر توسط مدیریت بحران استانداری در کهگیلویه وبویراحمد

مانور لحظه‌ای صفر توسط مدیریت بحران استانداری در کهگیلویه وبویراحمد

به گزارش ..... به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان، «سید امان الله جهان‌بین»مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گفت: در راستای آمادگی نیروهای امدادی دستگاههای خدمات رسان ، مانور لحظه‌ای صفر توسط مدیریت بحران استانداری طی پیامک تلفنی راس ساعت ۱۳.۱۷ امروز سه شنبه به مدیران اعلام گردید.

جهان‌بین افزود؛ بلافاصله به مرکز کنترل هماهنگی عملیات معاونت امداد و نجات اطلاع رسانی گردید و با هماهنگی مرکز هلال احمر شهرستان بویراحمد با تجهیزات امدادی از قبیل سه  دستگاه خودروی کمک دار، یک دستگاه آمبولانس مجهز به تجهیزات امدادی و پزشکی با ده نفر از نجاتگران تخصصی امداد و پرسنل کارآزموده ی امدادی به محل مانور، محور مواصلاتی یاسوج به شهرستان دنا ابتدای جاده روستای گنجه ای بزرگ اعزام، که راس ساعت ۱۳:۱۷ در آن جا با توجه به بعد مسافت و ترافیک سنگین حضور عملیاتی پیدا کردیم.

وی تصریح کرد؛ با توجه به حضور به موقع عوامل امدادی جمعیت هلال احمر در محل مانور، توسط مدیر کل مدیریت بحران و اعضای کارگروه تشکر و قدردانی بعمل آمد و در همین راستا پیرامون مشکلات دستگاه‌های امدادی به جهت برطرف کردن آنها و پاسخگویی بهتر و مطلوب‌تر به مردم عزیز آسیب دیده در بحران، موضوعاتی را به مدیرکل مدیریت بحران انتقال و ایشان اظهار داشتند، با توجه به جلساتی که برگزار شده و جلساتی که در آینده‌ با دستگاههای خدمات‌رسان برگزار می‌شود نسبت به بررسی و آسیب شناسی مانورها و بحران‌های احتمالی خواهیم پرداخت.

گفتنی‌ست در پایان جمعیت هلال احمر، دانشگاه علوم پزشکی، مرکز فوریت های پزشکی استان و سازمان آتش نشانی و سایر نهادهای حاضر در مانور با دستور پایان و خاتمه مانور به محل استقرار خود برگشتند. 

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *