کهگیلویه و بویر احمد

چهارشنبه 19 مرداد 1401
تجلیل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد از کادر درمان و جامعه پزشکی به مناسبت روز پرستار .

تجلیل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد از کادر درمان و جامعه پزشکی به مناسبت روز پرستار

تجلیل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد از کادر درمان و جامعه پزشکی به مناسبت روز پرستار . پرسنل، داوطلبان و جوانان هلال احمر از کادر درمان و پرستاران خط مقدم مقابله با کرونا تجلیل کردند . به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد سید امان الله جهانبین خبر داد :جمعیت هلال احمر با توجه به رسالت جهانی و انسان دوستانه خود به عنوان یک نهاد عام المنفعه با استفاده از توان داوطلبان و خیرین ارائه خدمات بشردوستانه را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است . در همین راستا سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با تاثیرپذیری از آیین های ملّی و پاسداشت آیین سنتی شب یلدا و با رویکرد تقدیر و تشکر از زحمات کادر درمان و برای نشاندن لبخند بر لبان این عزیزان که دور از خانواده خود هستند با همراهی خیرین، جوانان و نیکوکاران نسبت به بزرگداشت این شب و اجرای برنامه یلدانه ۳ با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در جهت کاهش آلام بشری اقدام نمود . جهان بین هدف از این برنامه را بسترسازی به منظور ایجاد فرهنگ مشارکت اجتماعی آحاد مردم در قالب گروه‌های مسئولیت پذیر و فعال در عرصه امور خیریه و پاسداشت آیین سنتی شب یلدا ویژه کاد

تجلیل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد از کادر درمان و جامعه پزشکی به مناسبت روز پرستار

تجلیل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد از کادر درمان و جامعه پزشکی به مناسبت روز پرستار .

پرسنل، داوطلبان و جوانان هلال احمر از کادر درمان و پرستاران خط مقدم مقابله با کرونا تجلیل کردند .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد سید امان الله جهانبین خبر داد :جمعیت هلال احمر با توجه به رسالت جهانی و انسان دوستانه خود به عنوان یک نهاد عام المنفعه با استفاده از توان داوطلبان و خیرین ارائه خدمات بشردوستانه را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است .
در همین راستا سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با تاثیرپذیری از آیین های ملّی و پاسداشت آیین سنتی شب یلدا و با رویکرد تقدیر و تشکر از زحمات کادر درمان و برای نشاندن لبخند بر لبان این عزیزان که دور از خانواده خود هستند با همراهی خیرین، جوانان و نیکوکاران نسبت به بزرگداشت این شب و اجرای برنامه یلدانه ۳ با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در جهت کاهش آلام بشری اقدام نمود .
جهان بین هدف از این برنامه را بسترسازی به منظور ایجاد فرهنگ مشارکت اجتماعی آحاد مردم در قالب گروه‌های مسئولیت پذیر و فعال در عرصه امور خیریه و پاسداشت آیین سنتی شب یلدا ویژه کادر درمان که در این شبها کنار خانواده نمیباشندو ایجاد روحیه نشاط و انگیزه در جامعه هدف و افزایش اثربخشی فعالیت داوطلبانه در یاری رساندن به همنوع (کاردرمان مستقر در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی) اعلام نمود .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان اشاره کرد این طرح در هفت شهرستان و به صورت هم زمان در شب ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار و مقارن با شب یلدا انجام گردید .
 

 

 

 
 
کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *